' All you need is love '

' All you need is love '
" Twoje słowa, ranią. Twoje oczy, sprawiają, że od razu jest mi lżej. "

Bohaterowie


Stephanie Adams ( 19 lat ) - jest skryta w sobie i bardzo nieśmiała. Mieszka w Londynie, ze swoją najlepszą przyjaciółką, Kate . Ma tylko ją i swojego chłopaka, Mike'a . Jej rodzice zginęli w wypadku samochodowym, a jej siostra popełniła samobójstwo. Reszta jej rodziny w ogóle nie chce jej pomóc. Uwielbia taniec, oraz grę na pianinie. 


Kate Blue ( 19 lat ) - jest zabawną i pomysłową dziewczyną. Mieszka w Londynie ze Stephanie. Jej matka, oraz jej młodszy brat mieszkają w Los Angeles, USA. Jej ojciec zmarł, z powodu raka płuc. Traktuje Stephanie, jak swoją siostrę, której nigdy nie miała. Również jak Stephanie kocha tańczyć, ale też gra na flecie.


Mike Digger ( 19 lat ) - jest ambitny i odważny. Nie lęka się niczego. Jest chłopakiem Stephanie. Mieszka w Londynie razem ze swoim ojcem. Jego matka i siostra przeprowadziły się do Szkocji. Uważa, że jeśli dziewczyna zdradzi chłopaka, to oznacza, że od początku go nie kochała. Ma głos anioła , planuje założyć zespół ze swoimi przyjaciółmi ( Tony, Andy, Luke ) . Gra na gitarze basowej.


Tony River, Andy Bush, Luke Joyce ( 18 lat, 19 lat, 19 lat ) - są szaleni, ale czasami potrafią zachować się kulturalnie i grzecznie. Tony i Luke są w szczęśliwych związkach. Tony gra na fortepianie, Andy na gitarze elektrycznej, a Luke na perkusji. Muzyka to ich życie.
Tony : 
Andy :
Luke :


Jay McGuiness ( 22 lata ) - jest czuły, wrażliwy i zabawny. Dostrzega w dziewczynach nie wygląd, tylko charakter i uczucie jakim go obdarzają. Miłość to dla niego uczucie, które miesza człowiekowi w głowie. Nienawidzi, kiedy dziewczyna kłamie mu prosto w oczy. Szczerość to według niego podstawa w prawdziwym związku. 


Max George ( 24 lata ) - jest szalony, dowcipny , ale zarazem kochający i koleżeński. Czasami zgrywa twardziela, a czasami jest nieśmiały i skryty w sobie. Gra na gitarze basowej. The Wanted to dla niego wszystko. Zawsze był traktowany jako lider tego zespołu. Jego najlepszym przyjacielem jest Tom Parker. Może mu powiedzieć wszystko. On zawsze go zrozumie.


Siva Kaneswaran ( 24 lata ) - jest śmiały, kulturalny, ale też szalony. Jego dziewczyna, Nareesha, jest dla niego całym światem. Mógłby zrobić dla niej wszystko. Kocha ją całym sercem i całą duszą. Gra na gitarze i pięknie śpiewa. Uwielbia spędzać czas z przyjaciółmi z zespołu. 

Nathan Sykes ( 19 lat ) -  jest czuły, zabawny, szalony i imprezowy. Z resztą, to jak reszta zespołu. Śpiewa jak aniołek. Jak na dziewiętnastolatka zachowuje się i jak dziecko i jak dorosły mężczyzna. Gra na pianinie. Uwielbia swoich fanów. Kiedy on jest w złym humorze, to oni od razu mu go poprawią. Działa to też w drugą stronę.


Thomas Parker ( 24 lata ) - jest imprezowy, zabawny, czasem niegrzeczny i nie zna granic szaleństwa. Ma dziewczynę, Kelsey Hardwick, którą kocha nad życie. Jednak, ostatnio trochę źle im się układało. Ale jedna osoba temu pomoże. Dokładniej to pewna dziewczyna. Tom ma czasami lekkie przebłyski mądrości, ale i tak zawsze zachowuje się jak pajac. 


Kelsey Hardwick ( 23 lata ) - jest zabawna i szalona, jak jej chłopak Tom. Kocha go najbardziej na świecie i zrobiłaby dla niego wszystko. Bardzo polubiła Stephanie i Kate.

Nareesha McCaffrey (  22 lata ) - jest miła, czuła i przyjacielska. Jej największą miłością jest jej chłopak, Siva . Uważa, że nie ma na świecie takiego samego chłopaka, jak on. Nigdy by go nie zraniła i wie, że Siva też by tego nigdy nie zrobił.

I jak ? Podoba się ?
Pozdrawiam, Anka. ; *

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz